ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   Tue Jul 15, 2008 4:16 pm

pėr ta kthyr PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj

Veproni kshtu :
start>
programs>
accessories>
system tools>
system restore


1)
Kliko kėtu qe tė shikosh foton
2)
Kliko kėtu qe tė shikosh foton
VEREJTJE: ket mundeni ta perdoreni kur keni marr ndoje virus amo kur ta ktheni mbrapa nuk e keni ma ato programe qe i keni pass kur te vjen ajo dita ne pc noshta pom kuptoni ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   Thu Jul 17, 2008 6:51 am

Aha a weq programet te heken a ? a krejt me foto me krejt muzikat etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   Thu Jul 17, 2008 8:29 am

jo jo kur te ka hi ni virus qat dite pershembull sod te ka hi ti e kthen ni dite ma mbrapa qat dite qe te ka hi virusi qato sene qka i ke downloaduu tu heken krejT:>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   Sat Jul 19, 2008 6:50 am

qe qeton e kom marakkk qit msimm e kom lexuu valla po niher spo me nevojitet thnxx broo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   Thu Jul 24, 2008 4:29 am

oooooooo thnxxx ooooooooo shum senn i qartumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ta kthejm PC mbrapa 1 dit 2 ditt njė jave apo ma shumė 1-2 muaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: Nėse ruhet tradita a do tė thotė kjo se mbetemi mbrapa me civilizimin?
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Gold Ag publikon kėngėn 'Shqiptari 2', kritikon shumė figura ndėr to edhe Kadaren dhe Lamėn (Video)
» Ah sa shumė tė dua!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: