ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 maro spary per CS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: maro spary per CS   Tue Jul 15, 2008 3:57 pm

Qysh me maru spray pėr Counter Strike.

E pash qe ka tė interesum pra po jau boj ni tutorial qysh me maru spray pėr CS ose qysh me qit qfardo foto qe ki qef ti kur tė shtyp shkrojen T gjate lojes pra fillojme

1.E shkarkoni
http://www.speedyshare.com/977610762.html

dhe e ekstarktoni follderin ne Desktop

2.E hapni follderin dhe klikoni dy here mbi programin Decal Converter pastaj kur hapet programi shkoni ne menyn FILE/OPEN PICTURE... dhe e zgjedhni foton qe doni me qit ne cs.
Kliko kėtu qe tė shikosh foton

pasi e vendosim foton tek

Width ---> Height --> rregulloj foton

dhe ne fund klikojme butonin Replace3.Pasi ti kemi kryer tė gjitha keto shkojme ne menyn DECAL/MAKE DECAL... klikojme ne ADD pastaj Buttonin OK dhe prap OK pastaj ne desktop do ta gjejme njė fajll me emrin pldecal.wad e riemrojme pldecal.wad ne tempdecal.wad e kopjojme ket fajll dhe e zhvendosim tek C:/Program Files/Valve/cstrike.


Edhe u kry pra tash hyni me naj server ose marone serverin edhe e keni sprejin e juv?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: maro spary per CS   Sat Jul 19, 2008 2:57 pm

Flm njeri une e kom di amo foto se kom dit qi mundesh weq me ndreq ma paint njo permi ni logo qi osht vet aty amo me qit metod jo Wink thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
CD-R

avatar

Numri i postimeve : 13
Registration date : 14/03/2009

MesazhTitulli: kkuku   Sun Mar 15, 2009 12:16 am

spo bon more linku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*..Warr!orDeath..*

avatar

Numri i postimeve : 135
Registration date : 25/02/2012

MesazhTitulli: Re: maro spary per CS   Sat Feb 25, 2012 8:25 am

FLM man shum se shum ke tum vyt e tani thash ta marr edhe ta boj ni spary ne counter strike Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: maro spary per CS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
maro spary per CS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: