ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Pyetje]-pegjigju dikush

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
CD-R

avatar

Numri i postimeve : 13
Registration date : 14/03/2009

MesazhTitulli: [Pyetje]-pegjigju dikush   Sat Mar 14, 2009 7:31 pm

ej mu ba moderator.V.I.P apo desinger

a shkoj sipas postimeve

p.sh me i ba 100 poste mu ba V.I.P


apo qysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: [Pyetje]-pegjigju dikush   Thu Apr 16, 2009 7:00 am

ngo knei dost boma add qetu Loqki._@live.com edhe folim ma gjonsisht:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
[Pyetje]-pegjigju dikush
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtė!(Pėr Hashim Thaqin)
» Qamil Zekolli:Dikush lind ditė pėr ditė , dikush edhe i vdekur jeton
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Debat i ashpėr nė Kuvendin e Kosovės(video)
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Albanian Crew :: Oferta dhe kerkesa-
Kėrce tek: