ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   Tue Jul 15, 2008 3:38 pm

Nese deshironi qe ti hekni mesengjerin, skypen, etj programa pasi qe PC-ja juaj tė starton atehere veprojme ne kete menyre:
Se pari shkome tek komanda RUN pastaj aty e shkruajm MSCONFIG e pastaj e zgjedhim nenmenyne Startup qe ėshtė e fundit ne tabelen perkatese. Pasi qe tė keni klikuar aty duhet qe programave qe doni mos me u paraqit automatikisht kur PC-ja startohet jav hjekni TICKUN ose shenjen qe e kan dhe pastaj Klokojme mbi Apply dhe nese keni deshire mu restartu PC-ja ateher e klikoni menyne restart e nese jo atehere klikoni ne apply without restart. Kjo ka qene.
Funksionon gjithesesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   Sat Jul 19, 2008 12:17 pm

Flm shum qitasht pasna mi ja nis me bo qit senn shum fort ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   Thu Jul 24, 2008 4:34 am

mirmir nashta um vynn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te hekim programe mesengjerin etj pasi te ristarton pc
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Valdet Gashi u vra nga ISIS, pasi tentoi tė lironte disa robėr
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Ja se ēka i shkruan njė komentues Shefqet Krasniqit nė Facebook, pasi ai postoi kėtė gjė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: