ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 zhblloko komentet hi5.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: zhblloko komentet hi5.com   Tue Jul 15, 2008 3:33 pm

me sa e kom pa tė shum profile ne hi5 jan komentet e bllokume pra nuk paraqiten ngaqe disa dashakeq kan vendos njė script e cila nuk lejon browsimin e metejm tė komenteve me sa pash ėshtė be njė problem kogja i madh se si tė lejohet dukja e komenteve tė me parshme por ėshtė njė menyr shum e leht se si tė lejojm kete Wink
Shkojm kshtu..?
Futemi ne hi5 dhe kyqemi me email dhe passwd tuajin
dhe mandej vazhdoni si ne fotot e me poshtme
Klikoni mbi foton tuaj si ne pjesen e selektuar
Kliko kėtu qe tė shikosh foton
Mandej ju hapet dritarja e fotove tė profilit tuaj
dhe klikoni ne pjesen e selektuar (View All Albums)
Kliko kėtu qe tė shikosh foton
Mandej Klikoni ne pjesen e sekeltuar (Photo Comments)
Kliko kėtu qe tė shikosh foton
Dhe ju hapen komentet qe ju jan dhen ne fotot e caktuara ju kekroni tė cila foto ju kan blloku komentet mandej kerkoni
personin i cili ju ka blloku komentet si ne foton ne vijim e kom marr ni shembull
Kliko kėtu qe tė shikosh foton


pėr ēdo paqartesi me kontaktoni
Me respekt: Loqk...1
Gjitha tė mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
zhblloko komentet hi5.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: