ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skela nė kishė, lutet pėr nėnėn e sėmurė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
shllakk1.
Designer
Designer
avatar

Numri i postimeve : 115
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Skela nė kishė, lutet pėr nėnėn e sėmurė   Sat Jul 26, 2008 12:40 pm

Skela nė kishė, lutet pėr nėnėn e sėmurė
Shkruar nga Lena Leander
Friday, 25 July 2008

Fantazisti rrėfen pėr "Bild" periudhėn jo tė mirė jashtė fushave tė futbollit

Ervin Skela po pėrjeton njė moment jo tė mirė moral nė familjen e tij. Ėshtė i mėrzitur dhe njė gjė e tillė nuk ka kaluar pa u vėnė re jo vetėm nga skuadra e tij, por edhe nga njė prej mediave mė tė njohura tė Gjermanisė, gazetės mė tė shitur, "Bild"-it, qė i ka kushtuar madje edhe njė shkrim halleve tė fantazistit tė Energie Kotbuz nė Bundesliga, por njėkohėsisht edhe tė Kombėtares kuqezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Skela nė kishė, lutet pėr nėnėn e sėmurė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush e kėrkoi e kush e kundėrshtoi dhėnien e tokės pėr kishėn e Llapushnikut? (Dokument)
» Beqir Sina:Nė Amerikė Rugova ishte mik i madh i Kishės dhe i Xhamisė Shqiptare (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Lajme nga Bota dhe Interneti-
Kėrce tek: