ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili antar nuk ju pelqen ne alc

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Cili antar nuk ju pelqen ne alc   Thu Jul 24, 2008 4:11 am

Nuk osht mire me hap ksi tema , kshtu qe TEMA MBYLLET ..

By : Addy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cili antar nuk ju pelqen ne alc   Thu Jul 24, 2008 11:35 am

Tema dergohet tek Arkivaa ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cili antar nuk ju pelqen ne alc
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?
» Si dėshmonte pėr UĒK-nė komandant Drini, i cili do tė vritej pas luftės (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva/Recycle bin :: Arkiva/Recycle bin-
Kėrce tek: