ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 gruaja dhe djali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: gruaja dhe djali   Tue Jul 22, 2008 3:04 pm

ISHTE NJE GRUA ME BARRE EDHE SHKON BEN EGON
DHE I DALIN QE KISHTE TRE KALAMOJ NE BARK..IKIN MUAJT EDHE KALAMOJT
BEJNE MUHABET ME NJERI TJETRIN..E PYET I 3 TE PARIN CFARE DO BEHESH TI
KUR TE DALESH NE JETE...UNE DO BEHEM ELEKTRICIST SE SPASKA DRITA KETU
BRENDA...E PYET TE DYTIN PO TI CFARE DO BEHESH KUR TE DALESH NE
JETE...UNE DO BEHEM HIDRAULIK SE NA MBYTEN UJRAT EDHE PO NA ZE
RAMATIZMA..TANI PYESIN TE TRETIN KETO DY TE PARET..PO TI MER CFARE DO
BEHESH KUR TE DLAESH NE JETE..UNE DO BEHEM POLIC...EDHE PSE DO BEHESH
POLIC TI MER I THANE KETO..DO BEHEM POLIC SEPSE SE KUSH ESHTE NJE QEROS
QE FUT KOKEN NJE E DY EDHE NA BESHTYN..Cheesy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: gruaja dhe djali   Wed Jul 23, 2008 3:58 am

huahauuahuahua u qajta tu KESHH .... Razz Very Happy Laughing tongue Twisted Evil I love you What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: gruaja dhe djali   Wed Jul 23, 2008 3:08 pm

u knaqa tu i keshh uhhuahauhuaha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: gruaja dhe djali   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gruaja dhe djali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Gruaja e Tuk Jakovės: Fjalia pėr tė cilėn Enver Hoxha urdhėroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: