ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Tue Jul 15, 2008 3:01 pm

Per me hack ni forum te versionit 3.2 osht leht amo une ket menyr po jav kallcoj vetem per poste me i fshi postet si administrator dhe moderator hin ne forum deri te posti pastaj klikon edit kur te hin edit e sheh ti qe nuk mundesh kur se si me hi aty te administrator pastaj te linku e shkruan kėtė &user=administrator pastaj hin te posti dhe mun me shkru apeT qka don ti

http://www.sabinenews.com/phpnuke/html/modules.php?op=modload&name=Forums&file=viewtopic&topic=10868&forum=14

qehh ni link nga une :>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Wed Jul 16, 2008 6:45 am

Flm loqki..1 edhe une e shtova njoo neyse nashta ska gajle Very Happy po qysh me gjet forum tjer qi jo v3.2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Fri Jul 18, 2008 12:48 am

THNXX loqki...1 shum sen i fort kuka ... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loqki
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 155
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Fri Jul 18, 2008 2:02 am

b-cracker per me gjet forum v3.2 hin ne google.com edhe e shkrun ki sa dush amo hin ka fundii se ne fillim sbojn um dokeT qeh shkrujta edhe une diqka kqyrne ne link
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Fri Jul 18, 2008 9:42 am

aha ok THNX ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   Thu Jul 24, 2008 4:20 am

thnxxx e kom dit ket senn po ska lidhje flm broo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si te hack-ojm ni forum te versionit 3.2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: