ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rroft ilir meta !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Rroft ilir meta !   Fri Jul 18, 2008 10:19 am

Fluturojne Bush, Putin dhe Meta me avion. Avionit i prishet motori dhe atyre u duhet te hidhen, por ka vetem nje parashute. Atehere e hedhin ne vote se kush do ta marre. Fiton Meta, merr parashuten, i pershendet dhe hidhet. Putin i thote Bushit: Do te hidhemi pa parashute. Beme votime te fshehta dhe ai fitoi. Skemi cfare te bejme
- Mire, - i thote Bushi por, nuk e kuptoj si eshte e mundur qe ai fitoi 1700 vota me teper.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Rroft ilir meta !   Sat Jul 19, 2008 8:56 am

ooooooo Very Happy sunny Laughing shum vicc e qartt u pakaa tu kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Rroft ilir meta !   Wed Jul 23, 2008 3:09 pm

rroft vallaii u qnaka tu kehs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rroft ilir meta !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rroft ilir meta !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ilir Muharremi: "Dejzillend" i Myftarit
» Cakrani i Fierit, fshati qė fsheh thesaret e mbretėrve ilirė tė Jugut
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Ramadan Emini:ILIRĖT DHE SLLAVĖT
» Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja ėshtė tokė Ilire dhe unė jam boshnjakė me plis tė bardhė nė kokė (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema te lira :: Humor-
Kėrce tek: